Održana panel diskusija povodom Međunarodnog dana državnih službenika
U okviru obeležavanja Međunarodnog dana državnih službenika održana panel diskusija na kojoj su prikazani dosadašnji rezultati i budući koraci u reformi.

U okviru obeležavanja Međunarodnog dana državnih službenika, 23. juna je u Evropskoj kući održana panel diskusija na kojoj su kroz panele „Državni službenici kao nosioci reforme- šta smo do sada uradili i kako dalje?” i „Šampioni javne uprave- ljudi koji menjaju sistem” predstavljeni dosadašnji rezultati i budući koraci u reformi.
Na ovim panelima su se obratili predstavnici lokalnih samouprava, državni službenici i dobitnici povelja.
Kao zaključak istaknuto je da će svi zajedno u narednom periodu raditi na tome da javna uprava bude po meri svih građana kroz nastavak digitalizacije, pojednostavljenje administrativnih procedura, unapređenja usluga i jačanja kapaciteta državnih službenika.






















