#Polaganje venca
Junacima sa Košara odata počast polaganjem venaca u Beogradu
Godišnjica bitke na Košarama, koja se završila 14. juna 1999. godine, obeležena je polaganjem venaca na Spomenik junacima sa Košara u Beogradu.
Dačić položio venac na Spomen-obeležje u znak sećanja na službenike policije koji su dali živote za mir i bezbednost
Povodom obeležavanja Dana Ministarstva unutrašnjih poslova, slave Ministarstva i Dana policije, potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić je, u pratnji direktora policije Dragana Vasiljevića, položio lovorov venac na Spomen-obeležje u Novom Beogradu, u znak sećanja na policijske službenike koji su dali svoje živote čuvajući mir i bezbednost građana Srbije.
DAČIĆ: 1. maj – rezultat višedecenijske borbe radnika za svoja prava
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić položio je venac na grob Dimitrija Tucovića povodom obeležavanja 1. maja, Međunarodnog dana rada.
Macut u službenoj poseti Alžiru
Predsednik Vlade Srbije prof. dr Đuro Macut, koji boravi u dvodnevnoj zvaničnoj poseti Alžiru, je položio venac na Spomenik mučenicima - Makam Ešahid, podignut u znak sećanja na Alžirski rat za oslobođenje i odao poštu borcima za nezavisnost.
OBELEŽAVANJE DANA SAJ-A:Obeležavanju prisustvuje predsednik Vučić
U bazi Specijalne antiterorističke jedinice (SAJ) kod Batajnice počelo je obeležavanje Dana SAJ-a, kome prisustvuje predsednik Srbije Aleksandar Vučić gde ga je dočeka i predao mu raport komandant SAJ-a pukovnik Igor Žmirić. Obeležavanju prisustvuju i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, direktor BIA Vladimir Orlić, direktor policije Dragan Vasiljević, predstavnici MUP-a, stranih delegacija…
MACUT: Položio venac na Spomenik neznanom junaku povodom Dana primirja u Prvom sv.ratu
Predsednik Vlade Srbije Đuro Macut položio je jutros venac na Spomenik neznanom junaku na Avali, povodom obeležavanja Dana primirja u Prvom svetskom ratu.
DAN OSLOBOĐENJA BEOGRADA U PRVOM SVETSKOM RATU: Položen venac na spomen kosturnicu
Danas je na Novom groblju položen venac na Spomen-kosturnicu u čast branilaca Beograda 1915. godine, a venac je u ime Grada Beograda položila zamenica gradonačelnika Vesna Vidović.


















