Sport 24.06.2026

Angelina Topić druga na mitingu u Zagrebu

Srpska atletičarka Angelina Topić zauzela je danas drugo mesto u disciplini skok u vis na Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu.

fotoprintscreen/instagram.com/ivica.dacic.rs

Topić je preskočila 1,95 metara, kao i Australijanka Elenor Paterson pa su njih dve podelile drugo mesto. Prvo mesto osvojila je Ukrajinka Jaroslava Mahučih iz Ukrajine sa 1,97 metara.

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.