Angelina Topić druga na mitingu u Zagrebu
Srpska atletičarka Angelina Topić zauzela je danas drugo mesto u disciplini skok u vis na Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu.

Topić je preskočila 1,95 metara, kao i Australijanka Elenor Paterson pa su njih dve podelile drugo mesto. Prvo mesto osvojila je Ukrajinka Jaroslava Mahučih iz Ukrajine sa 1,97 metara.















