#Klinika za endokrinologiju
Premijer Macut obišao Kliniku za endokrinologiju u Banjaluci tokom posete RS
Predsednik Vlade Srbije Đuro Macut obišao je Kliniku za endokrinologiju Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci i razgovarao sa direktorom te ustanove dr Nikolom Šobotom o jačanju saradnje zdravstvenih institucija Srbije i Republike Srpske.
















