#nasilnička vožnja
MUP: UHAPŠEN ZBOG NASILNIČKE VOŽNJE
Vozio brzinom od preko 200 kilometara na čas.
„PORŠEOM“ DIVLJAO PO AUTO-PUTU: Vozio čak 233,2 kilometra na čas! (VIDEO)
Tokom sprovođenja akcije pojačane kontrole saobraćaja, pripadnici Uprave saobraćajne policije presretačem su jutros oko 2 časa zaustavili M. V. (26) koji je na auto-putu Beograd - Novi Sad, kod Surčina, vozio „porše“ brzinom od 233,2 kilometra na čas, na delu puta gde je brzina ograničena na 130 kilometara na čas.
ISKLJUČEN IZ SAOBRAĆAJA ZBOG NASILNIČKE VOŽNJE: Premašio 200 kilometara na čas (Video)
Državljanin Bosne i Hercegovine vozilom „mercedes“ hrvatskih registarskih oznaka kretao se brzinom od 207,7 kilometara na čas, na moto-putu Loznica - Šabac gde je ograničenje brzine 100 kilometara na čas.
Zaustavljen zbog nasilničke vožnje
Vozio brzinom od 191,2 kilometra na čas
VOZIO 205,7 KILOMETARA NA ČAS I TO BEZ VOZAČKE DOZVOLE
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, danas oko 9.30 časova, presretačem su zaustavili četrdesetogodišnjeg srpskog državljanina D.Đ. koji se na državnom putu Kikinda - Zrenjanin vozilom marke "Volkswagen Touareg" slovačkih registarskih tablica, kretao brzinom od 205,7 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 80 kilometara na čas.




















