Politika 30.05.2026

Đurić sa Blanarom o unapređenju saradnje Srbije i Slovačke

Ministar spoljnih poslova Marko Đurić sastao se sa slovačkim ministrom spoljnih poslova i evropskih poslova Jurajem Blanarom, u Bratislavi.

fotoDEJAN ŽIVANČEVIĆ (STF)/TANJUG

Đurić i Blanar su u Bratislavi održali tet-a-tet sastanak na kojem je razgovarano o unapređenju bilateralne saradnje, uz ocenu da se odnosi dve zemlje u poslednjim godinama razvijaju u pozitivnom pravcu.

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.