DAČIĆ: Državni službenici su motor ove države i njeno pravo lice pred građanima
Ministar unutrašnjih poslova i potpredsednik Vlade Ivica Dačić prisustvovao je obeležavanju Dana državnih službenika u Palati Srbija.

Na svom Instagram nalogu ministar Dačić je napisao:
Drago mi je što sam, na poziv moje koleginice, ministarke Snežane Paunović prisustvovao obeležavanju Dana državnih službenika u Palati Srbija.
Državni službenici su ti koji drže naš sistem na nogama svakoga dana, od osam ujutru pa dok se posao ne završi. Oni su motor ove države i njeno pravo lice pred građanima.
Kao ministar unutrašnjih poslova, svakog dana vidim šta znači odgovornost. U policiji se svaka greška skupo plaća, a svaki uspeh znači da je neka porodica u Srbiji bezbedna. Ali ista ta odgovornost leži i na vama koji radite u prosveti, zdravstvu, pravosuđu ili na šalterima i u kancelarijama bilo kog ministarstva. Svi mi imamo samo jedan zadatak – da napravimo jaku, efikasnu i modernu Srbiju koja je servis svojih građana.
Hvala vam što držite sistem stabilnim, što imate strpljenja i što radite posao koji se često ne vidi u medijima, ali bez kojeg Srbija ne bi mogla da funkcioniše.
Čestitam vam praznik. Želim vam puno uspeha, zdravlja i lične sreće, i da nastavimo zajedno, složno i profesionalno da radimo za našu jedinu otadžbinu.
View this post on Instagram
















