Odbojkaši Srbije poraženi od Japana u Ligi nacija
Muška odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je danas od selekcije Japana rezultatom 3:1, po setovima 25:17, 25:15, 22:25, 25:16 u prvom meču druge sedmice Lige nacija, koja se igra u francuskom Orleanu.

Najefikasniji u selekciji Srbije bio je Veljko Mašulović sa 16 poena, dok je Lazar Marinović zabeležio 14. U reprezentaciji Japana najbolji je bio Takahaši Ran sa 22 poena. Odbojkaši Srbije će naredni meč u Orleanu odigrati u petak od 20.30 časova protiv Kube. Srpske odbojkaše potom očekuju dueli protiv Francuske (subota, 20.30) i Sjedinjenih Američkih Država (nedelja, 20.30). Srbija se trenutno nalazi na petom mestu na tabeli LN sa devet bodova, dok je Japan na prvoj poziciji sa 14.















