FK Partizan na pripremama u Sloveniji
Fudbaleri Partizana otputovali su u Sloveniju na pripreme za narednu sezonu, saopštio je beogradski klub.

Trener Saša Ilić poveo je 26 igrača, a ekipa će boraviti na Mariborskom Pohorju do 11. jula.
Golmani su Marko Milošević, Miloš Krunić i Tarik Banjić, dok odbranu čine Stefan Mitrović, Milan Roganović, Vukašin Đurđević, Abdulmalik Mohamed, Stefan Milić, Vojin Marinković i Mateja Milovanović.
U veznom redu nalaze se Vanja Dragojević, Ognjen Ugrešić, Demba Sek, Nemanja Trifunović, Milan Vukotić, Milan Aleksić, Aleks Zeković, Dimitrije Janković, Mateja Ninić, Zoran Alilović, Dušan Jovanović, Samson Nvulu i Ibrahim Zubairu, dok su napadači Erik Kojzek, Marko Lekić i Čaka Traore.
Tokom priprema „crno-beli“ će odigrati pet kontrolnih utakmica protiv CSKA, Aluminija, Nefčija, Lokomotive Zagreb i Nafte 1903.
Partizan će 18. jula u prvom kolu Superlige Srbije gostovati Zemunu, dok ga krajem meseca očekuje nastup u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije protiv pobednika dvomeča Una Strassen – La Fiorita.
















