Ministar Dačić: Sigurnost i stabilnost ostaju naš glavni prioritet
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić obišao je večeras policajce iz interventnih jedinica i brigade koji su, kako je naveo, obezbeđivali današnji skup, neumorno brinuli o bezbednosti svih građana i uspešno završili zadatak.

Dačić je na Instagramu naveo da im je tokom razgovora izrazio zahvalnost „na visokom nivou profesionalizma tokom današnjeg dana“, a potom dodao: „Sigurnost i stabilnost ostaju naš glavni prioritet“.

Kako je MUP saopštio, na platou ispred Doma Narodne skupštine danas je održan skup „Srbija jedna porodica“, u organizaciji Pokreta za narod i državu, na kome je prisustvovalo oko 207.000 građana. U saopštenju se još navodi da je na skupu prisustvovalo i oko 2.600 motociklista – bajkera, da su organizatori javno okupljanje uredno prijavili nadležnim organima što je „omogućilo policiji da unapred planira i sprovede sve mere bezbednosti“.
















