Vozač isključen iz saobraćaja zbog nasilničke vožnje i prekoračenja brzine
Pripadnici MUP-a, Uprave saobraćajne policije, zaustavili su u Zemunu 28-godišnjeg vozača koji je vozio „audi“ brzinom od 203 km/h na delu moto-puta gde je ograničenje 100 km/h.

Vozač je isključen iz saobraćaja i protiv njega je podneta prekršajna prijava zbog nasilničke vožnje.
Kako navode iz MUP-a od početka godine, saobraćajna policija je presretačima otkrila gotovo 20.000 prekršaja, od čega 143 slučaja nasilničke vožnje.
MUP apeluje na vozače da poštuju ograničenja brzine i propise, posebno u periodu kada se beleži povećan broj saobraćajnih nezgoda sa stradalima i povređenima, uz naglasak da je neprilagođena brzina i dalje najčešći uzrok nesreća sa smrtnim ishodom.














